Starostlivosť o pleť - kozmetika nového veku

  Profesionalita nášho prístupu spočíva v používaní najnovších prístrojov na ošetrovanie pleti a fytokozmetiky Vagheggi.

  Na základe nášho dlhodobého sledovania a interného vyhodnocovania výsledkov, sme pre Vás pripravili súbor najúčinnejších možností ošetrenia pleti s vybranými procedúrami, postupmi a produktmi.

  Samotné ošetrenie pleti je rozložené do niekoľkých častí na základe ktorých pre Vás vieme pripraviť individuálne ošetrenie prispôsobené Vašim požiadavkám. Pomocou našich prístrojov a fytokozmetiky vieme účinne ošetriť pleť tínedžera, ale aj zrelú pleť. Rozsah našich služieb je zameraný od liečenia, až po udržiavanie pleti. Naše postupy sú optimalizované pre dámy a pre pánov, v závislosti od individuálnych potrieb.

  Základom našej práce je individuálny prístup na základe ktorého spoločne posúdime Vaše potreby a navrhneme Vám naše odporúčania. Našim cieľom je splniť Vaše očakávania a potreby z pohľadu poskytnutia služieb ale aj samotnej ceny za uvedené služby.

  Radi Vás u nás privítame. Na začiatok sa nadýchnete atmosféry v našom salóne a chceli by sme, aby ste si od nás odniesli nie len ošetrenú pleť, ale aj oddýchnutú a zrelaxovanú dušu. Každý klient je pre nás jedinečný a neopakovateľný!


  LIEČBA AKNÉ a HERPESOV

  Na základe vstupného vyšetrenia vyberieme najvhodnejší spôsob terapie, prípadne kombinácii terapií. čítaj viac...