Laserová dermatológia


Do tejto skupiny našich služieb patria zásadnejšie riešenia problémov ako je napríklad trvalá epilácia chĺpkov na celom tele, odstraňovanie žiliek, pigmentových škvŕn, liečba akné a omladzovacie zákroky.

Nášmu sebavedomiu prospeje ak budeme vyzerať krajšie, mladšie, ak sa budeme cítiť vitálnejšie a budeme mať pocit že starneme pomalšie. K napĺňaniu týchto trendov napomáha nami preferovaná neinvazívna dermatológia.

Náš rýchly životný štýl a prostredie okolo nás nám spôsobujú pocity únavy, vyčerpania a celkovej slabosti. Chceli by sme Vám pomôcť pomocou našich procedúr a prístrojov aby ste sa cítili pocitovo lepšie, aby sa stavy vyčerpania začali pomaly strácať a vy naspäť nadobudnete svoju životnú energiu.

Ak Vás niečo zaujíma, vstupný pohovor na ktorý sa môžete u nás objednať Vám dá priestor, aby ste sa dozvedeli všetko o našich procedúrach. Ich časovú náročnosť, popis, kontraindikácie a prípadné ďalšie otázky. Nič nemusíte študovať a zisťovať hľadaním na internete radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky.

Exkluzívne ošetrenie, ktoré vyhladzuje vrásky, zjemňuje a odstraňuje pigmentové škvrny a rozšírené cievky a póry. Pre dlhodobý mladý a svieži vzhľad pokožky.

Ošetrením sa rozžiari a vypne pleť, farebne sa zjednotí. Odstraňujú sa farebné zmeny pokožky – rozšírené cievky, pigmentové škvrny, fľaky. Vrásky sa zredukujú, škvrny sa vybielia, stiahnu sa rozšírené póry.

Jedinečná metóda omladenia rýchlo a bezbolestne! Ošetrenie pozostáva zo štyroch krokov v akciovej cene len 99 Eur: čítaj viac...

Na základe vstupného vyšetrenia vyberieme najvhodnejší spôsob terapie, prípadne kombinácii terapií. čítaj viac...

Odstránenie pigmentových škvŕn je zákrok, pri ktorom dochádza k odstráneniu nežiadúcich farebných prejavov kože. Ide predovšetkým o odstránenie škvŕn po slnení, stareckých škvŕn a čiastočne aj tetovania a permanentného make-upu. Pred zákrokom je nutná vstupná konzultácia, ktorú poskytujeme ako BONUS – ZADARMO. čítaj viac...
Regenerácia a hojenie pleti biostimulačným laserom s aplikáciou séra, ktoré umocní účinok zákroku prienikom omladzovacích účinných látok hlboko do pokožky.