Ďakujeme, že ste si otvorili našu stránku.

  Našim základným cieľom je pomáhať ľuďom cítiť sa lepšie, udržiavať ich zdravé sebavedomie a riešiť ich problémy. Ak si veríte, máte sa radi môžete  prenášať túto pozitívnu energiu aj na svoje okolie a vytvárať tak harmóniu nielen vo svojom vnútri, ale aj okolo Vás.

  Radi si vypočujeme všetko o Vašich problémoch a skúsime spolu nájsť vhodné riešenia, ktoré prinesú želaný efekt po fyzickej aj duševnej stránke.

  Určite ste už mali pocit, že keď sa dobre cítite veci okolo Vás zrazu začnú fungovať akosi lepšie, všetci sú otvorenejší, zrazu sa na Vás všetci usmievajú a všetky problémy majú riešenia. Veľmi radi by sme Vám pomohli dosiahnuť tento stav pozitívneho naladenia Vášho tela a duše.

  V príjemnom prostredí nášho Dermatologického inštitútu máme pre Vás pripravené najmodernejšie prístroje a príjemný personál s vynikajúcimi odbornými znalosťami a skúsenosťami.

  Budeme veľmi radi ak sa nám ozvete, prídete nás navštíviť v našom inštitúte The beautiful a absolvujete niektorú z našich procedúr. Cenovú ponuku na naše procedúry a služby dostanete od nás vopred.

  Prajem Vám príjemný deň a teším sa na Vašu návštevu

  Ing. Ľubica Trenčanová