Korektívna dermatológia

Mezoterapia

Mezoterapia kyselinou hyalurónovou je moderným a vysokoúčinným ošetrením na ošetrenie výrazných, hlbokých vrások, vyplnenie drobných vrások okolo pier a okolo očí, ošetrenie jaziev po akné, nadvihnutie spadnutých kútikov pier. čítaj viac...

Biostimulačný laser

Vstrebáva energiu do obsiahnutých látok a urýchľuje hojenie. Je vysoko účinný na liečbu problémov:

Smiley face

Kontraindikácie

Fotosenzibilné lieky – kortikoidy

Lifting, pevná a pružná pokožka

Rádiofrekvenčná technológia je najstaršou metódou používanou v oblasti estetickej medicíny pre ošetrenie problémových partií, akými sú vrásky na tvári. Výhodou rádiofrekvencie je okamžitá reakcia pacienta na ošetrenie a dlhotrvajúce účinky pri zachovaní maximálnej bezpečnosti. čítaj viac...

Odrazom nášho vnútra je naša pleť, naša postava, spôsob akým sa prejavujeme navonok a v neposlednej miere aj naše zdravie. Určite sa stretávate s kožnými, tráviacimi, obehovými problémami krátkodobého, alebo trvalého charakteru. Vplyvom týchto problémov vznikajú vyrážky na tvári, akné, ekzémy, pocit ťažkých nôh, pomalý metabolizmus a únava. Tieto faktory spôsobujú životný diskomfort a následne vplývajú aj na zhoršenie nášho zdravotného stavu a sebadôvery.

U nás na základe vyhodnotenia vstupných pohovorov a škály testovacích postupov identifikujeme a vyhodnotíme Vaše problémy. Na základe výsledkov Vám odporučíme terapiu v našom salóne, v prípade komplikovanejších stavov odporučíme návštevu odborného lekára.

Naše profesionálne prístroje liečia problémy zvnútra čo ma za následok, že Vaše telo sa dostane do harmonického stavu a následne to pozitívne ovplyvní aj Váš zdravotný stav.

Liečba akné

Liečba, ktorá si vyžaduje vstupné vyšetrenie a konzultáciu, na základe ktorej vyberieme ten najvhodnejší spôsob liečby.

Pred začatím ošetrenia Vás oboznámime s navrhovaným postupom liečby a jeho cene. Cena ošetrenia závisí od potrebného spôsobu liečby. čítaj viac...

Liečba ekzémov a herpesov

Liečba, ktorá si vyžaduje vstupné vyšetrenie a konzultáciu, na základe ktorej vyberieme ten najvhodnejší spôsob liečby.

Pred začatím ošetrenia Vás oboznámime s navrhovaným postupom liečby a jeho cene. Cena ošetrenia závisí od potrebného spôsobu liečby.

Biostimulačný laser: Hojenie ekzémov a oparov, liečba biostimuláciou. Vstrebáva energiu do obsiahnutých látok a urýchľuje hojenie.

Kontraindikácie: Fotosenzibilné lieky – kortikoidy

Odborné čistenie pleti

Okrem prístrojových ošetrení odporúčame aj pravidelné kozmetické ošetrenie, ktoré zahŕňa povrchové čistenie pleti, enzymatický peeling na zmäkčenie pokožky, diamantovú mikrodermabráziu na odstránenie odumretých buniek a vyhladenie jazvičiek a nerovností, čistenie ultrazvukovou špachtľou, ručné dočistenie hĺbkové, dezinfekcia a hojenie ozonizérom, aplikácia liečivého séra, biostimulačný laser, hojivá sťahujúca maska a krém, krycí krém.

Odborné čistenie pleti u nás už od 50 Eur za ošetrenie / trvanie ošetrenia 60 - 80 minút.

Fotodokumentácia

Smiley face

Vákuová masáž a lifting

Efekt ošetrenia vákuovou podtlakovou metódou zahŕňa mobilizáciu tukových depozitov, zlepšenie toku lymfy, zlepšenie miestnej cirkulácie krvi, oživenie metabolizmu, zvýšenie príjmu kyslíka bunkami, stimulácia imunitného systému a analgetický účinok. Zároveň si oddýchnete a zrelaxujete svoju pokožku do hebkého a vypnutého efektu.

Vákuová masáž a lifting u nás už od 20 Eur za ošetrenie / trvanie ošetrenia 25 minút.

Ultrazvuk

Ultrazvukové čistenie je v súčasnej dobe najpoužívanejším ošetrením v oblasti krásy. Ultrazvuková špachtľa dosahuje veľmi kvalitné čistenie. Vyhladzuje vrásky, urýchľuje obnovu buniek, redukuje kruhy a vačky pod očami a veľmi dobre zapracováva účinné látky do pleti. Opakovaným ošetrením docielime zásadné zlepšenie kvality pleti, ktoré je viditeľné už po prvom ošetrení.

Počet opakovaní záleží na celkovom stave pleti a jej biologickom veku.

Diamantová mikrodermabrázia

Diamantová mikrodermabrázia používa prírodné peelingové vlastnosti diamantov. Požadované výsledky sú viditeľné už pri prvom ošetrení, pokožka sa stáva hladká na dotyk, svieža. Pri ďalšom ošetrení sa zmenší viditeľnosť škvrniek, jaziev, vrások a strií. Mikrodermabrázia nemá účinok iba na povrchu kože, ale sú stimulované aj fibroplasty k produkcii kolagénu a elastínu.

Táto metóda je vhodná pre omladenie pleti. Odstránenie vrások a jaziev, odstraňovanie škvŕn.