The beautiful body

Odburávanie tuku z tukových buniek v podkoží pri hyperlipotrofii (celulitíde).

Ošetrenie jednej lokality vrátane séra na odstránenie celulitídy a odbúravanie tukov máme pre Vás v akciovej cene len 69 Eur, vrátane lokálneho znecitlivenia. Dĺžka ošetrenia je približne 60 minút.

V závislosti na mieste ošetrenia, type pokožky a injekčnej technike je nevyhnutné opakovať postup v určenej frekvencii. Odporúčame 4- 5 opakovaní v intervaloch približne 2 týždne. Výsledky ošetrenia cítiť už po prvej aplikácii.

Vykonávame mezoterapiu dermapenom. Dermapen je prostriedok pre uľahčenie prieniku aktívnych kozmetických látok do kože len v mieste ich aplikácie. Prípravky radu SynCare Mezo sú kozmetické prostriedky, ktoré splnili zákonné požiadavky na kozmetické prostriedky v rámci krajín Európskych spoločenstiev.

Po aplikácii prípravku sa môžu objaviť niektoré bežné reakcie, ktoré súvisia s ošetrením - mezoterapiou. Tieto reakcie zahŕňajú začervenanie, opuch, svrbenie. Zvyčajne sú popisované ako ľahké až mierne a spontánne zmiznú počas 24 hodín po aplikácii. Súčasne sa neodporúča do 48 hodín po ukončení mezoterapie sa vystavovať nadmerne slnečnému žiareniu, tzn. neopaľovať sa. Doporučuje sa použitie krému s UV filtrom. Taktiež v tomto období sa neodporúča navštevovať solárium.

Kontraindikácie

Akútne ochorenie, kožné ochorenie v mieste aplikácie, autoimunitné ochorenie, cukrovka, srdcovo-cievne ochorenie, tehotenstvo, epilepsia, poruchy zrážanlivosti krvi, dermatída a infekcie, psoriáza, opary, HIV/AIDS, žltačka, onkologické ochorenia –aj prekonané, fotosenzibilné lieky – kortikoidy, keloidné formácie, choroby kože, otvorené zranenia tehotenstvo, dojčenie.

Rádiofrekvenčná technológia je najstaršou metódou používanou v oblasti estetickej medicíny pre ošetrenie problémových partií, akými sú ochabnuté brušká, pomarančová koža. Výhodou rádiofrekvencie je okamžitá reakcia pacienta na ošetrenie a dlhotrvajúce účinky pri zachovaní maximálnej bezpečnosti.

Indikácie

Rozpúšťanie tuku, vyhladenie pomarančovej kože, formovanie postavy, boj s celulitídou.

Princíp

Rádiofrekvenčná technológia funguje na princípe zahriatia cieľového tkaniva na požadovanú teplotu a toto teplo vyvoláva žiadaný efekt ošetrenia. Prístrojové rozpúšťanie tukových buniek v tkanive prebieha pri ošetrení iba pokiaľ je cieľová bunka zahriate na teplotu 43 stupňov Celzia. Pri tejto teplote dochádza k postupnému zkvapalneniu tukovej bunky a jej následnému vyplaveniu lymfatickou cestou von z tela pomocou obličiek a pečene. Toto prináša požadovaný efekt odstránenia tukových buniek a úbytok váhy a objem požadovanej partie. Odvod rozpustených tukových buniek z tela je v maximálnej možnej miere podporený lymfatickou masážou, ktorá urýchľuje lymfatický obeh. Pre správny efekt je veľmi dôležité prehriatie celej vrstvy tukového tkaniva na správnu teplotu, inak sa efekt nedostaví. Pre zvýšenie efektu je sa využíva rádiofrekvencia s vákuovým tlakom alebo kombináciou povrchového a hĺbkového prehriatia.

Princíp rozpúšťania tukových buniek

Nedostatok kolagénových vláken v tkanive spôsobuje ich nerovnosť a nerovnomerné rozloženie týchto vlákien má za následok vytvorenie postupných priehlbín- pomarančovej kože. Kolagén je možné stimulovať v tele pôsobením tepla a mikroprúdov, ktoré môžu tieto vlákna regenerovať a znásobiť ich počet až na desaťnásobok. Prvotný efekt ošetrenia je vypnutie pokožky a pocit stiahnutej kože na ošetrovanej oblasti – toto predstavuje okamžitý efekt ošetrenia. V nasledujúcich týždňoch dochádza k obnove vlákien – obnova kolagénových vlákien je dlhotrvajúci proces trvajúci približne 3 týždne.

Vaša pokožka môže byť po zákroku jemne začervenaná, toto začervenanie je však len dočasné a ustúpi najneskôr v priebehu pár hodín.

Odporúčané intervaly ošetrenia sú 2x týždenne prvé štyri týždne, potom 1x týždenne po dobu 4 týždňov.

Smiley face

Rizika a kontraindikácie

Tehotenstvo, epilepsia, dermatitída, psoriáza, opary, cukrovka, mykózy, kardiostimulátor, problémy termoregulácie, zvýšená citlivosť tkanív